Otwórz działalność z Love Finance

Masz pomysł na biznes? – GRATULUJĘ!

To już połowa sukcesu. Jednak realizując pomysł na świetnie prosperującą firmę możesz napotkać wiele przeszkód. Jedna z nich zaczyna się już przy zarejestrowaniu firmy, następnie zgłoszenie w urzędzie skarbowym, ZUS itp. Niech wypełnianie zawiłych formularzy Cię nie zniechęci.

Pozwól na tym etapie, abyśmy pomogli Ci w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności. Nie zajmuj się nimi, lecz całą uwagę skup na swojej działalności.

Oferujemy pomoc przy założeniu firmy, czyli na początek – wypełnienie wniosku do urzędu miasta.

Pomożemy Ci wybrać optymalną dla Ciebie formę opodatkowania podatkiem dochodowym, aby w przyszłości obciążenia podatkowe były dla Twojej firmy jak najmniejsze. Następnym krokiem jest określenie rodzaju wykonywanej działalności gospodarczej za pomocą kodów Polskiej Klasyfikacji Działalności. Tu także możesz liczyć na naszą fachową pomoc we właściwym wyborze kodów, które najlepiej odzwierciedlą prowadzoną przez Ciebie działalność.

Pomożemy Ci również przy spełnieniu wszelkich formalności w trakcie rejestracji w Urzędzie Skarbowym, ZUS i GUS.

Jeżeli chcesz założyć spółkę cywilną oferujemy pomoc już na etapie tworzenia umowy spółki, a następnie rejestracji wspólników i samej spółki.

Całą wyżej wymienioną pomoc wraz ze stałym doradztwem, a także dokonywaniem aktualizacji w urzędach otrzymasz bezpłatnie wraz z podpisaniem umowy dotyczącej świadczenia usług księgowych przez LOVE FINANCE.

Dodatkowo dla nowo otwartych działalności przez pierwsze dwa miesiące udzielamy rabatu w wysokości 50% wynagrodzenia za świadczone usługi, tak na dobry początek.